„Gerumo paukščio” akcija nuskriejo į Europos sostinę – Briuselį

Gegužės 16 dieną Briuselyje gyvenantys lietuviai, suburti geros valios ir širdies, rinkosi buvusiose Lietuvos ambasados patalpose ir kartu su vaikais gamino didelį paukštį vėžiu sergantiems vaikams.

Sumanymas prisijungti prie Lietuvoje vykstančios akcijos kilo Briuselyje gyvenantiems lietuviams. Išgirdę apie „Gerumo paukštį“, nedvejodami nutarėme prisijungti prie šio gražaus ir kilnaus projekto. Tos valandos, praleistos drauge, buvo ypatingos: mus suvienijo bendras gražus tikslas.

Gerumo paukštis Briuselyje

Buvo smagu stebėti, kaip vaikai į paukštuką sudėjo visą savo meilę, visus pačius gražiausius jausmus, kad tik jų draugai Lietuvoje greičiau pasveiktų. Norėtųsi tokį nuoširdumą ir gerumą matyti kiekvieną dieną..“

Mažieji su didžiule energija kibo į darbą – spalvinti, klijuoti paukštukui sparnus. Nereikėjo nė vieno kviesti, skatinti, visi atėję žinojo, kodėl jie čia, suprato, kad kiekvienas įneša savo svarbią dalį į šį prasmingą darbą. Suaugusieji, matydami vaikų ryžtą, atsitraukė bei leido įsisiūbuoti smagiam chaosui, nes suprato, kad reikia vaikams suteikti laisvę piešti, ką nori, ir kaip nori…

Gerumo Paukštis Briuselyje_1

Dviejų šaunių mergaičių mama sakė, jog gana sunku buvo paaiškinti mažosioms, kokiu tikslu vyks “vaikų šventė“. Mergaitės nerimo ir toliau klausinėjo “ar mes eisime į gimtadienį, jei ne į gimtadienį, tada kur…, jei gaminsime paukštį sergantiems vaikams, tai kodėl jie serga…. ar jiems skauda…?

Kitas mažasis dalyvis prisiminė kažkada panašiu tikslu Briuselyje gyvenančių lietuvių organizuotą akciją. Vaikas eidamas gaminti paukštelio mamos klausė, – “ar mes einame todėl kaip ir praeitą kartą? Vaikai, gavę mūsų paukštuką pasveiks“?

Daugiau nei dvi valandas vaikai ir jų tėveliai spalvino, klijavo vieną bendrą paukštį savo sergantiems draugams, kuris jau pasiruošęs birželio 1 dieną skristi pas sergančius draugus. Dar ir asmeninių paukštelių prikūrėm 🙂 Vienas jų – Jolantos rankose 🙂

Gerumo Paukštis Briuselyje_final

Nuoširžiai kviečiame visus paukščius gaminti namuose, mokyklose, darželiuose bei kituose kolektyvuose ir iki gegužės 20 dienos atvežti į prekybos centro „Panorama“ informacijos skyrių. Dalyvius iš kitų miestų, kurie negali pristatyti savo pagamintų paukščių tiesiai į prekybos centrą „Panorama“, prašome siųsti adresu: Stephen Joseph, Bičiulių g. 29, Bukiškis, LT14182 Vilniaus raj.

Parašykite komentarą

Filed under Pagalba kitiems

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s