Socialinė Iniciatyva

KALĖDOS – tai mūsų šiluma vieni kitiems

SJ blogas_atvirutes
Mes ir toliau remiame sunkiai sergančius vaikus, todėl kuklioje parduotuvėlėje nuo šiol rasite ir naują kategoriją – “Sergančiam“. Čia apsigyveno puikių menininkų sukurtų autorinių atvirukų bei knygutę vaikams “Taškuota pasaka“.
Tiesiog todėl, kad PADĖTI – GERA…ir ne tik per Kalėdas,kai vyksta masė kitų labdaringų renginių.

Plačiau apie tai >>>

Finalinė “Gerumo Paukščio“ akcija finišavo Kauno klinikose

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, atidarytas naujas, moderniai įrengtas, Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos korpusas. Atidarymo proga, labdaros ir paramos fondai „Mamų unija“, „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ bei elektroninių vaikų prekių parduotuvė Stephen Joseph, taip pat prisidėjo prie atidarymo ir surengė smagią „Gerumo paukščio“ akcijos finalinę šventę vaikams.

Gerumo Paukščio akcija nuskriejo į Briuselį

Gegužės 16 dieną Briuselyje gyvenantys lietuviai, suburti geros valios ir širdies, rinkosi buvusiose Lietuvos ambasados patalpose ir kartu su vaikais gamino didelį paukštį vėžiu sergantiems vaikams.

Plačiau apie tai >>>

„Gerumo paukštis“ sergantiems vaikams

“Gerumo paukščio” idėjai sparnus užaugino kitų žmonių geri darbai sergantiems vaikams, nuostabiai stipriems ir mylintiems gyvenimą. Kasdienybėje pamatėme, kad jiems taip trūksta draugų. Suvokėme, kad MES norime ir galime su JAIS būti. Juk kovoje su sunkia liga, emocinė būsena yra vienas svarbiausių veiksnių sėkmingai gyti… Taip gimė idėja su paramos ir labdaros fondu Mamų Unija, organizuoti šią akciją, kurios tikslas būtų mokyti mūsų visų vaikus geranoriškumo bei mažinti socialinę atskirtį.

Plačiau apie tai >>>

Belaukiant pavasario

Už lango įkyriai iš dangaus krintant sniegui, žaidimų kambaryje vaikai mokėsi dažyti kiaušinius vašku ir kantriai klausėsi tautodailinkės patarimų. Kartais atrodė, kad visi ruošiamės Kalėdoms, ir tik margaspalviai vaikų piešiniai bei stiprus vaško kvapas ant kiaušinių primindavo, kad visgi artėja kita – ne mažiau svarbi pavasario šventė – Velykos. Plačiau apie tai >>>

Žiemos darbai

Iki gruodžio 31 dienos Palangoje, Elfų mokyklėlėje veikė Žaislų bankas, kur vaikai galėjo nešti įvairius žaislus mažiau laimingiems, likimo nuskriaustiems vaikučiams.

Plačiau apie tai >>>

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s