TOP 10 dovanų mažiesiems ruošiantis vasaroti

Ar gali būti taip, kad jau sulaukėme taip ilgai lauktos vasaros? Kai termometro stulpelis peršoka 25 laipsnius ir vienintelis noras, kuris kirba galvoje yra – šokti į vandenį, būtina gerai pasiruošti saulės vonioms bei pramogoms! Ta proga dalinamės su Jumis mūsų išbandytu ir įvertintu smagiausių ir praktiškiausių “Stephen Joseph” dovanų TOP 10 – imtuku.

1. Pirmą vietą skiriame skiriame minkštiems, smagiems bei praktiškiems rankšluosčiams su gaubtuvais. Jie nepamainomi vasaros draugai! Kokios maudynės be tinkamo rankšluosčio? Juk vaikams niekada nebūna šalta vandenyje ir jame gali turkštis valandų valandas. Taigi, kol vaikai šildysis po maudynių jūroje, baseine, vonioje – rankšluosčio pagalba galės virsti rykliu, krabu, vėžliu ar drugeliu.


2. Kitas dėmesį prikaustantis daiktas, reikalingas vasarai – užkandžių krepšys, kuris tarnauja kaip šaltkrepšis. Krepšiai su pamušalu yra atsparūs drėgmei, tinka įvairiems pasivaikščiojimams. Kiekvienas krepšys jų turi 3 temines korteles užrašams. Uuuuu koks grėsmingas ryklys 🙂


3. Gertuvės.
Žavingos „Stephen Joseph“ nerūdyjančio plieno gertuvės labai praverčia kelionėje ar vasarą būnant lauke. Gertuvė turi specialų, užsukamą dozatorių, kad apvertus gėrimas neišsipiltų, tad vaikas pats jį visur gali nešiotis. Neužsilaiko jokie kvapai. Ypatingai dera prie linksmosios gėrimo nešioklės, pietų dėžučių.


4. Pietų dėžutės
Štai ir tai 🙂 Atsibodo nuobodžios plastmasinės pietų dėžutės? Maistas atšąla nespėjus jų atidaryti? SJ Pietų dėžutė ne tik išlaiko tinkamą maisto temperatūrą, tačiau yra talpi ir praktiška, ją galima valyti drėgna pašluoste. Galite drąsiai dėti karštus bei šaltus užkandžius, desertą.


5. Kepuraitės ir akiniai nuo saulės
Bene labiausiai privalomi daiktai karštą bei saulėtą dieną. Skrybėlaitės labai mielos, juokingos ir patogios dėvėti bei tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Būtina prisiminti, kad akiniai nuo saulės vaikui taip pat reikalingi kaip ir galvos apdangalas, nes ultravioletiniai spinduliai neigiamai veikia akis. „Stephen Joseph“ akinukai turi maksimalią apsaugą UV 400 nuo tiesioginių saulės spindulių.

6. Smėlio žaislų rinkiniai
„Stephen Joseph“ paplūdimio krepšys su 5 dalių žaislų rinkiniu – tai puikus žaidimo smėlyje rinkinys mažiesiems. Rinkinį sudaro 2 kastuvėliai ir 3 skirtingos figūrėlės su kuriomis galima „kepti” smėlio bandeles. Puikiai tinka kapstantis smėlio dėžėje ar kepant bandeles paplūdimyje.

7. Pliušinės kuprinės
Dieviško švelnumo, pasakiško meilumo draugas. Geriausias pasirinkimas mūsų mažiausiems! Į universalias kuprines galite dėti viską, ką tik sugalvojate – gertuvę, žaislus ar kitus reikalingus daiktus.

8. Gėrimo nešioklės
Gertuvės, puodelio, buteliuko nešioklė ypač patogi vaikams žaidžiant lauke, kai reikia laisvų rankų, o gerti taip norisi… Nešioklės dekoruotos įvairiais vaikams patinkančiais personažais. Reguliuojamų dirželių dėka jas galima persimesti per petį arba užkabinti ant vaiko vežimėlio.


9. Ploni krepšiukai
Nuostabi išeitis-ištraukiamas krepšiukas. Pagelbės parduotuvėje, neštis smėlio žaislus, maudymosi aprangą. Smagiai pritaikomas ir suaugusiems!


10. Skėčiai.
Kap kap kap kap kap lietutis…Lyja lyja lyja…Tačiau skėtis nuo lietaus juk gali virsti ir skėčiu nuo saulės! Puikiai dera su akinukais nuo saulės 🙂

Linkime Jums šiltos, smagios ir ilgos vasaros!

Komentarų: 1

Filed under Dovanos, Spalvos

One response to “TOP 10 dovanų mažiesiems ruošiantis vasaroti

  1. Atgalinis pranešimas: Vasara – kelionių ir pramogų metas | Stephen Joseph Vaikams

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s