Pirmyn į pikniką!

“Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą, ir žiemos triūsus pargriaudama juokės”. Kristijonas Donelaitis tikrai žinojo kaip aprašyti tą jausmą, kai pavasaris kutena nosį ir vis daugiau laiko praleidžiame lauke, o ne namuose.

Turbūt ir jūs jau šiltais vakarais lekiate su vaikais į lauką ieškoti supynių, žibučių ar kitų nuotykių. O kad po pusvalandžio nepasigirstų verskmingas “Mama, noriu valgyti”, kuris privers jus grįžti į namus, pasirūpinkite užkandžiais iškart.

Šiandien pristatome įdomiausias, gražiausias ir patogiausias užkandžių dėžutes, krepšelius ir kitas maisto saugojimo idėjas.

pietu dezutes

Tradicinė priešpiečių dėžutė

Minkšta, daili ir itin patogi tradicinė priešpiečių dėžutė iš “Stephen Joseph” tiks kiekvienam vaikui. Kai nereikia – talpiai susilanksto virtuvės lentynose, o kai reikia – tampa puikia priešpiečių ar net pietų dėžute, kuri nepraleidžia nei drėgmės, nei šilumos.

Viduje turi specialius lipdukus buteliukui prilaikyti. Kai kurie vaikai į šią dėžutę ne tik užkandžius krauna, bet ir naudoja lyg lagaminėlį žaislams, flomasteriams ir knygutėms susidėti.

 saltkrepsis

Originalus šaltkrepšis

Jei nešiotis rankoje nepatogu ir norite, kad maistas kuo labiau būtų apsaugomas nuo šilumos, tuomet rinkitės gyvūnėlių ir kitų formų “Stephen Joseph” šaltkrepšius . Jų vidus specialiai pritaikytas apsaugoti nuo aplinkos temperatūrų. Vaikams patinka ilga rankena, kurios pagalba gali šaltkrepšį neštis persimetęs per petį.

O jei nereikia neštis jokio maisto, tuomet šaltkrepšis tarnaus kaip originali rankinė tinkanti tiek mergaitei, tiek ir berniukui.

buteliukonesiokle

Gėrimo nešioklės

Lietuvoje neįprastas, bet pasaulyje populiarus dalykas – gėrimo nešioklė. Daugelis gertuvių ar gėrimų buteliukų puikiai tilps į tinklinį laikiklį, kuris papuoštas įvairiausias vaikiškais motyvais.

Reguliuojama ilga rankena persijuosia per petį, todėl vaikas niekur nepaliks ar nepames savo gėrimo, o mamai neteks jo nešiotis savo rankinėje.

buteliukolaikiklis

Buteliuko laikiklis

Dar vienas puikus aksesuaras iškyloms lauke. Buteliuko laikiklis prisitvirtina prie diržo, rankinės ar kuprinės, todėl gėrimas visad bus šalia jūsų.

Šis laikiklis tinka ir įprastiems buteliukams, ir gertuvėms. Labai praktiškas daiktas VISIEMS kurie mėgsta važinėtis dviračiais ar leistis į žygius.

lunchopolis

Užkandžių “sistema”

Jeigu turite ne vieną vaiką, o gal net išalkusį tėtį, tuomet užkandžiams lauke reikėtų tokios “Lunchopolis” priešpiečių “sistemos”. Ją sudaro patogus didelis krepšys, keletas įvairių dydžių plastmasinių dėžučių ir buteliukas gėrimui.


O kaip jūs piknikaujate? Gal turite savų patarimų?

Parašykite komentarą

Filed under Dovanos, Gimtadienis, Šventė, Šventės, Žaidimai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s