Apie mus

„Stephen Joseph“ kuria unikalias, įdomias ir praktiškas dovanas vaikams jau 30 metų, o paslaugos pirkėjams seniai viršija jų pačių lūkesčius!

Kompanijos istorija prasidėjo 1981 metų žiemą, kai Alexandra “Alix“ Buckley, norėdama užsidirbti papildomų pinigų šventėms, pradėjo pati kurti įvairius rankdarbius. Gaminių pasiūla buvo tokia didelė, jog ji po metų atsisakė mokytojos darbo ir pasinėrė į šeimyninį verslą.

Įkūrę šeimos verslą „Stephen Joseph“ pradėjo veiklą savo namų garaže. Šiandien kompanijoje dirba daugiau nei 125 žmonės, o patalpas, kur gimsta nauji kūriniai teko perkelti į kitą vietą ir gerokai padidinti.

Kuo „Stephen Joseph“ dovanos ypatingos?

– „Stephen Joseph“ dovanos vaikams kuriamos atidžiai, pasitelkiant naujausias idėjas, nepraleidžiant nei vienos svarbios detalės. Mūsų aistra – kurti smagiausias dovanas rinkoje.
– Asortimentas spalvingas ir platus. Nuolatos augančiame Stephen Joseph prekių asortimente galima rinktis net iš 50 skirtingų kolekcijų.
– Siūlome didžiausią pasiūlą rinkoje – SJ kuprinių, pietų dežučių, lagaminų, rankinukų, paplūdimio komplektų ir kitų praktiško pobūdžio prekių. Visos jos dera viena su kita, o aksesuarai, tokie kaip įvairūs pakabukai, prisegtukai, magnetukai suteikia papildomo išskirtinumo bei savitumo.
– „Stephen Joseph“ dovanų serijose žavingas kūdikiams skirtų daiktų pasirinkimas – nuo maitinimo rinkinių iki šliaužtinukų.
– Prekės patrauklios įvaraus amžiaus žmonėms, net ir suaugę ras ką įsigyti.

Mes esame įsipareigoję pagrindinėms vertybėms, dėl kurių įmonė buvo įkurta: norime sutelkti dėmesį į detales ir gaminame aukščiausios kokybės produktus bei svarbiausia – stengiamės, jog klientai būtų patenkinti!

Atraskite kitokį pasaulį vaikams su „Stephen Joseph“!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s