Spalvų terapija – šalin niūrią žiemą

gogobag_transportation

Pilka, šlapia ir niūru? Taip, Lietuva ne Maljorka ir saulės čia mažiau, todėl dažnai žmonės nukabina nosį ir apsivynioja dar vienu neaiškios tamsios spalvos šaliku. Moksliškai įrodyta, kad spalvos tiesiogiai veikia mūsų sąmonę, todėl net jei patys nemėgstate ar negalite dėvėti ryškiaspalvių drabužių, papuoškite jais savo vaikus. Kiekvienas jų tikrai turi savo mėgstamą spalvą (ir, garantuojame, ne pilką ar juodą), todėl nebijokime jų. Nepraktiška? Kodėl manote, kad raudona yra teplesnė už tamsiai mėlyną ar rudą? Viskas tepasi vienodai. Per drąsu? Jeigu jūs nedrįstate, kodėl manote, jog vaikas nenori išsiskirti?

rainponchosladybug

RAUDONA

Ši spalva simbolizuoja gėrį, aktyvumą, energiją, tad jei norite savo vaiką įkvėpti daugiau pajudėti, pažaisti, nebūti tokiu užsidariusiu, nepagailėkite raudonos. Juk ne viskas turi būti raudona, užtenka tik raudono apsiausto nuo lietaus ir diena jau smagesnė. O jei auginate raudonos spalvos mėgėją, sakoma, kad tai labai originalūs ir impulsyvūs žmonės.

sj-8601-45flower

ŽALIA

Norite, kad vaikas labiau susikauptų? Kantrybės ir proto spalva – žalia. Ši spalva harmonizuoja žmogų, atpalaiduoja ir net padeda greičiau užmigti! Tad kol žalios žolytės laukia dar nesimato, vaikai gali tapti ryškiai žaliomis varlytėmis.

wallet_turtle

ROŽINĖ

Kokia mergaitė be rožinės? Turbūt 99% mažųjų vis tiek ateina princesiškas laikotarpis, kai pati gražiausia spalva yra rausva. O jei dar puošta blizgučiais ar kutais… Nereikia pergyventi, nes rožinė spalva gerina nervų sistemą, ramina ir kelia nuotaiką. Tik rekomenduotumėme rinktis ne ryškią, agresyvią “ružavą”, bet švelnesnę rausvą.

7150_felt_yellow_kids_slippers_980

GELTONA

Saulė šviečia geltonai, o jei jos nėra, geltonai šviečiantys tapukai gali nušviesti dieną. Geltona simbolizuoja viltį, draugiškumą ir džiaugsmą, todėl jos niekada nebus per daug. Madomis besidomintys tėveliai gali atkreipti dėmesį į tai, kad geltona šį sezoną bus labai madinga.

SetWidth520-Untitled-10

MĖLYNA

“Mėlyna jūrą, mėlyną pievą, mėlyną dangų, mėlyną sniegą”, – taip dainavo “Tele Bim Bam”. Ši spalva viena įvairiapusiškiausių. Labiausiai rekomenduojama nepasitikintiems, nedrąsiems vaikučiams, kurie jaučia nerimą ar net kažko bijo. Mėlyna didelę reikšmę turi terapijoje, ji suteikia saugumo jausmo ir suteikia jėgų. Sakoma, jog ši spalva itin tinka sapnuojantiems košmarus

Tekstas pirmiausia buvo publikuotas šiame puikiame puslapyje http://www.vaikokambarys.lt

Parašykite komentarą

Filed under Dovanos, Gimtadienis, Spalvos, Uncategorized

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s